Akční set konvektomat Rational iCombi Pro 6-1/1 & Rational iVario 2-XS

Můžeme doručit do:
25.7.2024
4 - 7 týdnů
Kód: 53930
Značka: Rational
605 860 Kč 733 091 Kč včetně DPH

Akční set konvektomat  Rational iCombi Pro 6-1/1 a multifunkční pánev Rational iVario 2-XS 

v ceně setu:

Rational iCombi Pro 6-1/1 elektrický

Rational iVario 2-XS

Podestavba Rational iCombi UG II typ 6-1/1 & 10-1/1

Podestavba Rational iVario s nohami z nerezové oceli typ 2 XS

Rational Cleaner Tabs Active Green

Karty Rational Care s efektivní kontrolou péče

Sada pro připojení konvektomatu Rational

Rational plech na pečení a pečení GN 1/1 TriLax

Rational grilovací a opékací deska 1/1 GN Trilax

Nádoba Rational GN 1/1, smaltovaná žulou, hloubka 40 mm

Racionální mřížka 1/1 GN, nerez

Už jste se rozhodli pro nový iCombi Pro jako řešení orientované na budoucnost pro vaši kuchyni? Gratulujeme!

PAK JE TATO NABÍDKA PŘESNĚ PRO VÁS!

Vy jako zákazník jste pro nás velmi důležití a vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou! Proto jsme zde exkluzivně pro vás sestavili užitečný, důmyslný a bezkonkurenčně levný balíček!

Akční sada elektrického konvektomatu Rational iCombi Pro 6-1/1!

Kromě iCombi Pro obsahuje tento balíček vše, co potřebujete k tomu, aby iCombi Pro začalo hned kouzlit kulinářské lahůdky!

Protože bychom se s vámi rádi podělili o naše dlouholeté zkušenosti. Jako náš vážený zákazník využijte tuto jedinečnou příležitost ještě dnes k nákupu vlastního iCombi Pro s tímto speciálem a zároveň přidejte vše, co potřebujete. A co je nejlepší: S tímto všestranným balíčkem můžete začít hned a navíc ušetříte spoustu peněz! (ve srovnání s jednorázovým nákupem)

 

 

Podestavba Rational iCombi UG II typ 6-1/1 & 10-1/1

Součástí reklamní sady: 1 x spodní rám UG II


Nastavte svůj konvektomat Rational bezpečně! Můžete u nás také získat potřebný pomocný rám Rational iCombi UG II. Vysoce kvalitní materiály, ze kterých je vyrobena, zaručují pevné držení. Svým jednoduchým vzhledem dokonale zapadne téměř do každého interiéru kuchyně. A jelikož je vyroben z nerezové oceli, splňuje všechna očekávání z hlediska hygieny. Podvozek Rational iCombi II obsahuje 14 párů nosných kolejnic, je otevřený na dvě strany a je vybaven 2 stabilními bočními stěnami.

Rational Cleaner Tabs Active Green

Zahrnuto v reklamní sadě: 150 karet (1 kbelík)


Tablety Rational Cleaner Tabs „Active Green“ jsou stejně průlomové jako nejnovější generace konvektomatů. Optimálně přizpůsobené funkcím a pracovním metodám iCombi Pro a iCombi Classic. Šetrný k zařízení a vysoký čisticí výkon s dokonalou pečující polevou.

Karty Rational Care s efektivní kontrolou péče

Zahrnuto v reklamní sadě: 150 karet (1 kbelík)


Rational Care byly vyvinuty v laboratořích Rational a speciálně přizpůsobeny potřebám zařízení Rational. Tvoří dokonalou jednotu hygienické čistoty a šetrné péče. Pouze používání originálních produktů péče Rational zaručuje, že si vaše investice zachová svou hodnotu

 

Sada pro připojení konvektomatu Rational

Součástí reklamní sady: 1 sada


Pro profesionální instalaci vašeho konvektomatu Rational je vždy vhodné použít originální díly příslušenství a také využít kvalifikovaného odborného prodejce nebo servisní společnost. K připojení konvektomatu ke vstupu a výstupu vody potřebujete sadu pro připojení zařízení.

 

Rational plech na pečení a pečení GN 1/1 TriLax

Součástí akční sady: 2 x GN 1/1 pečicí a zapékací plechy TriLax


Plech na pečení a pečení Rational s nepřilnavým povrchem TriLax boduje na všech kuchyňských frontách. Je extrémně robustní, podporuje opalování a lze jej používat při teplotách až 300 stupňů

 

Rational grilovací a opékací deska 1/1 GN Trilax

Součástí akční sady: 1 x gril a grilovací deska 1/1 GN Trilax


Připravte šťavnaté grilované maso, šťavnaté grilované ryby nebo křupavou grilovanou zeleninu a potěšte své hosty. Talíř se svým celoobvodovým okrajem je ideální pro smažení potravin, ze kterých vytéká hodně tuku nebo tekutiny (např. Grilovací a pečicí deska Rational je extrémně robustní a odolná.

 

Nádoba Rational GN 1/1, smaltovaná žulou, hloubka 40 mm

Součástí reklamní sady: 1 x nádoba GN 1/1, smaltovaná žulou, hloubka 40 mm


Žulou smaltované nádrže Rational nabízejí vynikající tepelnou vodivost. Teplo z konvektomatu je optimálně distribuováno po celém povrchu formy. Povaha materiálu navíc zajišťuje rovnoměrné opálení na spodní straně přípravků.

 

Rational mřížka 1/1 GN, nerez

Součástí akční sady: 2 x mřížka 1/1 GN, nerez


Mřížky Rational ve velikosti Gastronorm jsou vysoce kvalitní a extrémně robustní. Všechny jsou vyrobeny z nerezové oceli.

 

Nový Rational iVario 2-XS!

Co musí dnes kuchyně umět.

Pečte, vařte, blanšírujte, smažte, vařte pod tlakem, přes noc a k věci a to vše zároveň: společné stravování nikdy nebylo tak náročné. Tak rychlé a náročné. Tedy mezinárodní a regionální. Tak univerzální a flexibilní. Čas na inteligentní varný systém, který nejen splňuje požadavky této moderní kuchyně, ale využívá ji na maximum. To přenáší 45 let výzkumu, zkušeností a inovací do nové dimenze. Což ukazuje své přednosti v každé kuchyni. Pokrmy jsou připravovány jednoduše a vždy podle přání. Pro 300 nebo 3000 hostů. To snižuje práci tam, kde to lze automatizovat. To nepředstavuje žádné hádanky ani pro středně kvalifikované operátory.

Více, než se očekávalo

Systém vaření daleko přesahující to, na co jste zvyklí ze sklápěčky, konvice nebo fritézy.

iVario Pro .

Neobvyklý. V každém smyslu.

Vypadá jako sklápěč, ale umí víc: vaření, opékání, smažení a tlakové vaření – iVario Pro nahrazuje téměř všechna konvenční varná zařízení. Protože má sílu: Jedinečná technologie ohřevu kombinuje výkon s přesností. Protože má inteligentní kuchařské asistenty, kteří přemýšlejí, učí se a podporují vás. Protože je až 4krát rychlejší, vyžaduje až o 40 % méně energie a šetří spoustu místa ve srovnání s běžnými varnými spotřebiči. Nebo jednoduše: protože může. Pro vynikající kvalitu potravin bez nutnosti kontroly a sledování.

co z toho pro tebe je?

Jeden z nejmodernějších varných systémů pro enormní produktivitu, flexibilitu a jednoduchost.

iVarioBoost

Váš nový nejlepší umělec. Stejně přesné jako rychlé.

Existují silné kelímkové podlahy s dlouhou dobou předehřívání a pomalými reakcemi. Existují tenké dna pánví s nerovnoměrným rozložením teploty a připalováním jídla. A je tu iVarioBoost, kombinace keramických topných těles a citlivého dna pánve odolného proti poškrábání. Pro vysokou účinnost, mimořádnou rychlost a rovnoměrné rozložení tepla.

Integrovaný energetický management iVarioBoost spotřebovává výrazně méně energie než běžné spotřebiče na vaření. A ještě má štědré energetické rezervy. Abyste se rychle opékali a nedocházelo k znatelnému poklesu teploty při přidávání studených surovin jako u klasické technologie.

 1. Speciální dno pánve - Dno pánve vyrobené z odolné vysoce výkonné oceli odolné proti poškrábání zajišťuje rychlý ohřev a přesný přenos tepla na stupeň. Pro lahodné pečené aroma, rovnoměrné zhnědnutí a šťavnaté maso.

 2. Inteligentní řízení teploty - Každé topné těleso má vlastní integrovaná čidla. Tímto způsobem se citlivě měří teplota po celém dně kelímku. Tato naměřená data tvoří základ pro inteligentní, zónově specifické řízení teploty. Pro vynikající výsledky s nízkou spotřebou. Zejména u citlivých produktů, jako jsou mléčné pokrmy.

 3. Keramické topné články - Enormní výkon a vždy přesně správné množství energie na správném místě díky patentovaným* keramickým topným prvkům, které zajišťují rovnoměrný, komplexní přenos tepla. *chráněno patentem: EP 1 671 520 B1

CookingSuite

Určitě k požadovanému výsledku. Bez dozoru.

Inteligentní ovládání stisknutím tlačítka. S iCookingSuite, inteligencí vaření v iVario Pro . Která přizpůsobuje cestu vaření individuálně pokrmu, vede vše k požadovanému výsledku vaření, který se od vás učí, přizpůsobuje se vašim kuchařským zvyklostem a volá vás jen tehdy, když potřebujete být aktivní. Například k otočení steaku. Nic se nepřipaluje ani nepřekypuje. Nízkoteplotní vaření, citlivé dezerty - žádný problém, s funkcí AutoLift se nudle dokonce automaticky vytahují z vody. A pokud chcete dát jídlu vlastní nádech, můžete zasáhnout do procesu vaření.

Funguje pro vás i v noci.

Pro vaření přes noc vložte iVario Pro , spusťte proces vaření a druhý den ráno hotové jídlo jednoduše vyjměte.

 

Vysoká kvalita potravin bez nutnosti sledování, jednoduchá obsluha téměř bez školení. Toto je podpora, která vám umožní vyhnout se chybám a ušetřit čas.

 

echnické údaje Rational iVario 2-XS

 • celkové rozměry:
  • Šířka: 1100 mm
  • Hloubka: 756 mm
  • Výška: 485 mm
 • Užitný objem: 2 x 17 litrů
 • Pečicí plocha: 2 x 2/3 GN (2 x 13 dm²)
 • Přívod vody: R 3/4"
 • Vývod vody: DN 40
 • Stravování denně: od 30
 • Příkon: 14 kW
 • Napětí: 3NAC 400V
 • Hmotnost: 110 kg
 • V základní ceně iVario 2-XS: rameno pro automatické zvedání a spouštění, koš na vaření a fritování, čisticí houba a sítko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX